Page 1 of 2

Team TBS

Posted: Wed Dec 05, 2018 11:33 pm
by Peter H
Piloot: Jan Sels
Co: Peter Hasendonckx
auto: Suzuki Samurai,
Motor: 1.9 Td, Versnellingsbak: Suzuki Samurai 1.3, tussenbak: Suzuki 4.16, assen: Toyota Landcruiser LJ70, ARB lockers voor + achter,
Frontwinch: Warn 8274. 12+24V
Veren: Toyota LJ70, dempers: Amada extreme.

Image

Image

Re: Team TBS

Posted: Thu Dec 06, 2018 7:33 am
by Nick
Top team altijd goed gezingd 👍😜

Re: Team TBS

Posted: Fri Jul 05, 2019 11:56 pm
by Peter H
In manche 2 van de BROT een stevig rolletje gedaan. Achterkant helemaal scheef. Het is tijd om de slijpschijf er in te zetten en de originele Samurai kont te vervangen door een buizenframe...

Image

Re: Team TBS

Posted: Sun Jul 07, 2019 12:59 pm
by Stimy
Improvise, adapt, overcome :D

Re: Team TBS

Posted: Wed Jul 10, 2019 9:37 pm
by Peter H
De slijpschijf doet overuren...
Image

Re: Team TBS

Posted: Thu Jul 11, 2019 7:45 am
by Nick
Word het een trayback ?

Re: Team TBS

Posted: Sun Jul 21, 2019 10:09 am
by Kevin
Schade niet te groot?

Re: Team TBS

Posted: Mon Jul 22, 2019 8:56 pm
by Peter H
Komt stilaan terug vorm in...

Image

Re: Team TBS

Posted: Wed Jul 24, 2019 7:44 am
by Nick
Mooi , dat kan tegen een boompje nu

Re: Team TBS

Posted: Fri Aug 16, 2019 8:09 pm
by Peter H
Nieuwe kont is klaar! Ook de deuren nog wat verstevigd.

Image